Laatst had ik met DIT magische kaartje voor de jarige Marnix een gastdesignerplekje gewonnen bij Kleuren met Potloden en kreeg deze leuke digi van RAM stamps - Paris en heb er een magical rain shaker card mee gemaakt. Gemaakt dmv een dun (bijna) onzichtbaar naaigaren en kleine kraaltjes.
.jpg)
.jpg)
10 opmerkingen:
This is so pretty Bernadet- lovely image, design and colouring- love how you made it rain!
xx
Wat een schattig kaartje Bernadet en wat heb je de regen leuk gemaakt!
Nog van harte gefeliciteerd met je kleindochter sophia en met haar kaartje heb je het niet makkelijk gemaakt! Wat een gedup en steeds opnieuw. Misschien niet perfect maar prima voor haar! Filmpjes zien er vaak makkelijk uit maar dan nog doen hรจ! Een kinderhand is gauw gevuld en wij moeten het ons maar niet te moeilijk maken, ik wil het ook altijd perfect hebben. Deze kaart is ook weer zo gaaf met de regen shaker! Ik heb weer genoten bij je! Fijne avond Bernadet,
xx Gerie
prachtige kaart. Leuk die interactie.
Crea-groetjes, Claudia ❤️๐ฆ
Challenge blogs:
Girlz Creative Christmas (XMAS) ๐
Girlz makes Guyz Cards (GMGC)๐
Girlz creative crafts (GCC) ๐ธ
Creative sketchy girls (CSG) ❤️
Girlz Rebel Challenge (GRC) ๐
Girlz Creative Fun Art of Scrap (GCFAOS) ๐ฆ
Girlz & The Art of Letters (G&TAOL) ๐
Girlz Creative: Splash it with color! (GC:SiwC!) ๐
Creative Color girlz (CCG) ๐จ
Wat een ontzettend leuk kaartje. Geen idee hoe jet het maakt, maar het ziet er super uit!
Wow wat super gedaan zeg! Wat een werk heel mooi.
Geweldig je kaart Bernadet, erg leuk gedaan die regen, groetjes Femmy
Wauw een super leuke kaart met de "regendruppels" Heel knap gemaakt. groetjes, Marlies
Wat ziet dat er superleuk uit!
groetjes van Ank
Wat een prachtige creatie heb je ervan gemaakt. Zo mooi en leuk gedan met de kraaltjes. Hoe kom je toch telkens op zulke leuke ideeรซn. De digi ook prachtig ingekleurd.
Leuk en gezellig dat je GD bij ons bent.
Groetjes, Astrid.
Een reactie posten